SEO Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO çalışmalarında amaç, web sitenizin Google arama sonuçlarında ilgili anahtar kelimelerinizde üst sıralarda görünmesini sağlamaktır. Açılımı “Search Engine Optimization”, Türkçe karşılığı ise “Arama Motoru Optimizasyonu”dur.

Arama motorlarının sıralama belirlemede kullandıkları farklı algoritmalar bulunur. En genel tanımıyla SEO, web sitelerinin bu algoritmalarla tamamen uyumlu hale getirilmesi ve bu alanda süreklilik sağlanması olarak açıklanabilir.

“SEO Nasıl Yapılır?” sorusuna verilecek yüzlerce farklı cevap vardır. Ancak en genel cevap, arama motorlarının istediği kriterleri sağlamak, güncellemelerini takip ederek web sitelerini sürekli optimize etmek şeklinde verilebilir.

SEO Hizmeti Size Ne Sağlar?

SEO hizmeti sayesinde web siteniz arama motorlarında daha görünür hale gelir. SEO hizmeti doğru ve düzenli yapıldığında, sağladığınız ürün ve hizmetlerle alakalı anahtar kelimelerinizin arama motorlarındaki sonuçlarında görünmeye başlarsınız.

SEO hizmeti, günümüzde işletmelerin internet üzerindeki en temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Her geçen gün büyüyen e-ticaret hacmi, işletmeleri internet üzerinden de görünmeye mecbur hale getirmiştir. Sadece web sitesi yayınlayarak arama sonuçlarında yer alamazsınız. Bu yüzden profesyonel bir ajanstan SEO hizmeti almanız, daha çok müşteriye ulaşarak daha fazla satış yapmanızı sağlayacaktır.

Wege Dijital, 7 yıllık sektör geçmişiyle onlarca farklı firma için SEO hizmeti vermiş ve sayısız başarı elde etmiştir. Siz de Wege Dijital’den SEO hizmeti alarak markanızı internet aramalarında daha görünür hale getirebilirsiniz.

Neden SEO Ajansı’ndan SEO Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Bu sayfaya gelmeden önce SEO konusunda farklı kişilerle çalışmalar yapmış olabilirsiniz. Ya da ilk defa bir SEO danışmanlığı hizmeti alacak olabilirsiniz. SEO, herhangi birinin elinde başarıya ulaştıran bir süreç değildir. Tüm planlamalar profesyonel şekilde yapılmalı, süreç tamamen kontrol altında ilerlemelidir. SEO süreci, oldukça hassas işlemler gerektirir. Yapılan bir yanlış web sitenizin tamamen çöp duruma gelmesine sebep olabilir. Bu yüzden dükkanınızı nasıl bir yabancıya emanet etmek istemezseniz, internetteki dükkanınız olan web sitenizi de işi bilmeyen kişilere emanet etmemelisiniz.

Wege Dijital, bünyesinde profesyonel SEO uzmanları ve SEO içerik üreticileriyle çalışır. Web sitenizi kendi işinden ayırt etmeden ele alır ve tüm süreci sizin için en verimli ve doğru şekilde yönetir. SEO ajansı Wege Dijital’den SEO danışmanlığı hizmeti almak bu yüzden önemlidir.

SEO Ajansı
SEO Çalışması

SEO Çalışmasının Maliyeti Nedir? SEO Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

SEO çalışması, her web sitesine özel olarak planlanan farklı yol haritalarıyla gerçekleştirilir. Çünkü her web sitesinin ihtiyaçları farklıdır. Bu noktada bulunduğunuz sektör, sattığınız ürünler, anahtar kelimeleriniz, sitenizin mevcut durumu belirleyici etkenlerdir. SEO çalışmasının maliyeti hesaplanırken, “İç SEO” eksikliklerinin giderilmesi, kodsal hataların ortadan kaldırılması, backlink maliyetleri işin içine girer.

Her web sitesinin farklı ihtiyaçları olduğu için tüm SEO çalışmaları aynı fiyat üzerinden sağlanamaz. Mevcut sitenin durumu ve anahtar kelime zorlukları, çalışma süresi için de oldukça önemlidir.

SEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, web sitenizi ücretsiz olarak analiz ettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmeti Çalışma Süreci Nasıl İşliyor?

ÜCRETSİZ SEO ANALİZ

Aşağıdaki formu doldurarak sizinle iletişime geçmemiz için istekte bulunabilirsiniz. Ücretsiz olarak marka ve sektör analizleri yaparak size en ekonomik ve verimli çözümleri sunmamız için formu doldurunuz.