Google Adwords Ajansı ile Müşterilerinize Şimdi Ulaşın

Google Adwords, internetin en büyük arama motoru Google’ın arama sonuçlarında ve çeşitli platformlarında reklam yayınlamanıza imkan sağlayan bir reklam aracıdır.

Arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, mobil uygulama reklamları, yeniden pazarlama reklamları, alışveriş reklamları ve Youtube reklamları; Google Adwords üzerinden verilebilen reklam türleridir.

Google Adwords ile yazılı, resimli ya da videolu şekilde işletmenizin reklamını verebilir, tamamen kitlenizle örtüşen kişilere görünebilirsiniz.

Google Adwords, SEO’dan farklı olarak anlık sonuçlar almanızı sağlar. Önemli olan nokta uygun optimizasyon ile bütçenizi en verimli şekilde kullanabiliyor olmanızdır. Google Adwords ajansı Wege Dijital bu noktada size destek olmak için hizmet veriyor.

E-Ticaret Çözümleri

Google Adwords ile Sadece Tıklandıkça Ödeme Yapın

Google Adwords ajansı olarak, reklam ödemelerinizi optimize ederek bütçenizi en doğru şekilde harcamanızı sağlıyoruz. Sitenizin alakasız alanlarda gösterilmesini engelliyor, sadece sizin istediğiniz özelliklere uygun insanlara, hizmetlerinizle ön plana çıkmanız için reklamlarınızı düzenliyoruz.

Alakasız aramalara ya da ilgi alanı uyuşmayan insanlara reklam gösteriminizi sona erdirerek, sadece tıklandıkça ödeme yapmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Reklam maliyetlerinizi düşürüp, satışlarınızı arttırmak için internetin gücünü doğru bir şekilde kullanmalısınız. Anlık sonuçlar, hızlı satışlar ve düşük reklam giderleriyle Google Adwords’u işletmeniz için biz hazırlayalım.

Google Adwords’ün Size Uygun Reklam Modellerini Tanıyın

Google Adwords ile internet reklamı vermek istediğinizde karşınıza birden fazla reklam modeli seçeneği çıkar. Bunlardan hangisinin sizin işletmeniz, hizmetleriniz ve ürünleriniz için doğru seçenek olduğuna karar veremiyor olabilirsiniz. Deneyimli Google Ads ekibimizden destek alarak size en uygun reklam modelini birlikte oluşturalım.

Arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, mobil uygulama reklamları, video reklamlar ve Youtube reklamları arasında, en ekonomik ve verimli reklam yayınını sizin için oluşturalım. Google Adwords Ajansı Wege Dijital ile çalışarak satışlarınızı arttırın ve sadece hizmetlerinize odaklanın.

Google Adwords Ajansı Wege Dijital, işletmeniz için uygun olan reklam modeliyle birlikte bu reklam yayını için gerekli tüm yazılı, görsel ya da videolu reklam materyallerini sizin için hazırlayabilir. İnternetteki satışlarınızı arttırmak için hemen uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Google Adwords

Haftalık Raporlarla Reklam Giderlerinizi ve Satışlarınızı Görün

Google Adwords Ajansı Wege Dijital ile çalıştığınızda tamamen şeffaf bir şekilde ne harcadığınızı ve harcamalarınızın karşılığında ne elde ettiğinizi görebilirsiniz.

Google reklamlarınızı haftalık olarak analiz edip raporlar hazırlayarak size iletiyoruz. Bu raporlar doğrultusunda stratejinizde iyileştirmeler yapıyoruz. Sürekli yapılan düzenleme ve geliştirmeler işletmenizin reklam giderlerini azaltarak satışlarınızı arttırmaya, işletmenizin kar marjını yükseltmeye yönelik olacaktır.

Ayrıca Google Adwords Ajansı Wege Dijital’in uzman ekibine istediğiniz zaman ulaşabilir, toplantı talep edebilirsiniz. Size özel müşteri temsilcinize 7/24 yazabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizden Google Adwords reklam hizmeti alarak şeffaf hizmetimizin keyfini çıkarın.

Google Adwords Nedir

Google Adwords Nedir

Google Adwords, işletmenizin hizmetlerini ve ürünlerini, Google arama motoru aracılığıyla arama sonuçlarında ve çeşitli platformlarda tanıtabileceğiniz bir reklam platformudur. Farklı reklam modelleriyle anlık sonuçlar almanız için Google Adwords uygun bir pazarlama yöntemidir.

Google, dünyanın en büyük arama motorudur. Ülkemizde Google üzerinden her dakikada 2 milyon arama yapılmaktadır. İnternetin artık her alanda vazgeçilmez olduğu gerçeğiyle birlikte Google’ın büyüklüğünü birlikte düşündüğümüzde, işletmenizin satışlarını arttırmak için en uygun araçlardan birinin Google Adwords olduğu sonucunu çıkarmamız zor olmayacaktır.

Google Adwords Ajansı

Google Adwords Ajansı

Google Adwords reklamı vermek için aslında kimseye ihtiyacınız yoktur. Ancak doğru reklamı verebilmeniz için mutlaka profesyonel birilerine ihtiyaç duyarsınız.

Doğru reklam vermek önemlidir. Çünkü; iyi optimize edilmemiş bir reklam hem yüksek maliyetlere yol açar, hem de istediğiniz müşteri kitlesine ulaşamayabilirsiniz. Doğru strateji oluşturulmadan verilen reklamlar hızlı bir şekilde bütçeyi tüketir.

Google Adwords Ajansı Wege Dijital, tam bu noktada size en düşük bütçeyle en fazla müşteriye ulaşabilme imkanı sağlar. Profesyonel ekibimiz reklamınızı en doğru şekilde optimize eder.

Google Adwords Fiyatları

Google Adwords Fiyatları

Google Adwords reklamlarının en önemli özelliklerinden biri her bütçeye uygun seçeneklerin olmasıdır. Google reklam fiyatları konusunda net bir ücret bulunmamaktadır. Google Adwords üzerinden reklam verdiğinizde farklı teklif türlerini seçebilirsiniz. Gösterime göre, tıklamaya göre, dönüşüme göre gibi ödeme çeşitleri Google Adwords platformunda mevcuttur. Yani siz ne zaman ödeme yapmak isterseniz o zaman ödeme yapabiliyorsunuz. Ayrıca günlük, haftalık ya da aylık olarak ne kadar harcamak istediğinizi belirleyerek bu miktarın üzerine çıkmadan reklam verebilirsiniz. Stratejinizi kolaylıkla agresif ya da durağan şekilde belirleyebilirsiniz.

Google Adwords Reklam Modelleri

Google Adwords üzerinden reklam vermek için pek çok seçeneğiniz mevcuttur. Bu seçenekler Google Adwords reklam modelleri olarak adlandırılmaktadır.

İşletmenize en uygun reklamı çıkmak için size uygun reklam modelini seçebilir, ürünlerinizi en verimli şekilde tanıtabilirsiniz. Google Adwords reklam modelleri şunlardır;

Arama Ağı Reklamları

Arama Ağı Reklamları

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü Reklamlar

Mobil Reklamlar

Mobil Reklamlar

Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Google Adwords ile Satışlarınızı Nasıl Arttırabilirsiniz?

Google Adwords Ajansı Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sizi Arayıp Bilgi Vermemizi İster Misiniz?

Aşağıdaki formu doldurarak sizinle iletişime geçmemiz için istekte bulunabilirsiniz. Ücretsiz olarak marka ve sektör analizleri yaparak size en ekonomik ve verimli çözümleri sunmamız için formu doldurunuz.